İstenmeyen izlere ‘Altın İğne’ dönemi

İstenmeyen izlere ‘Altın İğne’ dönemi

Üst ve orta deri sorunlarının tek seansta tedavi edilebildiği son teknolojiye sahip ‘Altın İğne’ yöntemi Diyarbakır’da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Yaşlanma ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ciltte oluşan deformasyonlar, lekelenme ve kırışıklık güneş lekeleri gibi başlıca cilt rahatsızlıkları tedavisinde kullanılan ‘Altın İğne’ tedavisi kadınlardan büyük ilgi görüyor.Son teknolojik cihazlarla Diyarbakır’da faaliyetine başlayan Aydın Oral EsteAsya Güzellik ve Esthetic Merkezi bünyesinde yapılan ‘Altın İğne’ tedavisi yoğun ilgi görüyor. Estetik Uzmanı Aydın Oral “Altın iğne tedavisi pek çok cilt problemi tedavi edebilme özelliğine sahip ve cildi yenilemede önemli bir yöntem haline geldi” dedi

Altın iğne tedavisinin ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemi olduğunu ifade eden Aydın Oral EsteAsya Güzellik ve Esthetic Merkezi işletme sahibi Estetik Uzmanı Aydın Oral “Diyarbakır’da merkezimiz bünyesinde son teknolojik cihazlarla ‘Altın İğne’ tedavisine başladık. Altın iğne tedavisi akne izleri olmakla beraber gebelik, büyüme dönemi çatlakları, yara, yanık izleri, kol, bacaklardaki sarkmalar, terleme, boyun ve dekolte bölgesinin toparlanması, gözenek sıkılaştırma için etkili bir yöntemdir. Altın iğne pek çok cilt problemi tedavi edebilme özelliğine sahip cilt yenileme yöntemidir. Bu sebeple kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle kadınlar tarafından yanık izlerinin tedavisinde, kilo alıp vermeye ya da hamileliğe bağlı olarak oluşan çatlakların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesi, boyun ve gıdı dekolte bölgelerinin görünümünün düzeltilmesinde, göz çevresi morluklarının giderilmesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca bacaklarda geniş alanlara yayılmış olan çatlakların tedavisi gibi büyük çalışma alanlarında da kullanılan ameliyatsız bir tedavi yöntemidir” diye konuştu.

( Hazırlayan: Hamdin Kılıç)

Yorum gönder